martta zürih gezisi

16 mart sabahtan zürih'e gidip 20 mart öğlen döneceğiz.

oralarda ne yapılır edilir hiçbir bilgim yok öneriniz olursa açığım. bir de havalar nasıl olur?

ikinci sorum şu bu kadar süre fazla zürih'e atla trene şuraya git gel dediğiniz yer var mı?

pass kartlar hakkında bilgilendirirseniz sevinirim. swiss travel pass ile saver day pass farkını biliyor musunuz?

son sorum tren gezileri baya meşhur imiş. önerdiğiniz var mı?

bende 2 hafta sonra zurich oradan munich yapacağım.

benim araştırdığım kadarı ile zurich'te öyle aman aman bir şey yok bende iş için gidiyorum.
  • duyurukullanıcısı  (31.01.24 22:09:41)
Luzern ya da Basel'i ziyaret edebilirsiniz. İkisi de aşağı yukarı bir saatlik mesafede trenle.

Ayrıca mesafe benim için problem değil diyorsanız Chur'u da tavsiye edebilirim. Luzern ve Basel'den daha farklı bir havası olan bir şehirdir. Tek sorun, trenle 2 buçuk saat civarı sürüyor.
  • deveyidiken  (31.01.24 22:12:32 ~ 22:16:59)
Ben oralara çok gittim, araç kiralama öneririm şimdiden. Interlaken luzern, thun, bern tavsiye ederim.

  • fistikthecat  (01.02.24 00:27:22)
daglara cikmayacaksaniz bence bern'e gitme sansiniz varsa gidin. gercekten cok guzel bir sehir. zurih tirt.

luzerne de guzel ama.
  • bohr atom modeli  (01.02.24 00:52:05 ~ 01:00:54)
Yerinizde olsam sunlara bir bakardim.
interlaken,grindelwald,schiltorn,lauterbrunnen, Brienz ferry,Harderkulm.

Web sitesinden, aktiviteleri nasil paket olarak baglayacaginizi falan gorebilirsiniz.
  • tsubasa  (01.02.24 13:58:53)
bende 13-16 şubatta zurich'teyim yazarım size ama unutursam siz mesaj atın

  • duyurukullanıcısı  (02.02.24 14:28:34)
Gitmek için kötü bir zaman. Ama yine de araba kiralarsanız Lauterbrunnen, Grindelwald, Bern önerebileceğim yerler. Zürich'te pek bir şey yok.

  • hotaru no haka  (02.02.24 16:46:38)