[]

4K 3D film neden bulamıyorum?

Benim arşivim vardı 10-15 tane film olan bu şekilde ama artık 3d tv mi kaldı deyip silmiştim geçtiğimiz sene. Zaten çok yer kaplıyorlardı hdd de.

Fakat şimdi vr gözlükte güzel oluyor diyorlar deneyeyim diyorum ama bulamadım.

Ya 4k var ya da 3d full hd var internette filmler.

Hem 4k hem 3d olacak şekilde bulamadım. Bilen var mı?

 
www.youtube.com
demo şeyler için şu listeye bir bakabilirsin.

Eskiden Rarbg'de bişeyler vardı ama o da kapatıldı, malum ortamlar baya darbe aldı.

Bu arada Holllywood filmlerinin çoğu fake 3D idi, zaten bir sürü efekt yaptıkları için derinlik gereken şeyleri de efektle falan yapıyorlardı o da kötü oluyor.
realorfake3d.com

Gerçekten çift lensli ve o anda çekilen videolar harika oluyor ama. (youtube'dakiler gerçek galiba, şu an bakacak cihazım yok ama)
store.steampowered.com

Ek olarak, her teknoloji gibi bu 3D filmlerin bazı çok iyi örnekleri yetişkin film sektöründe yer alıyor.
  • nhk ni youkosu  (31.01.24 01:27:44) 
3d gözlükte (oculus vs) güzel olmuyor, öncelikle bunu söyleyeyim. Zaten sahte bir 3d içindesiniz, bunun içinde bir 3d daha olunca saçma bile gelebiliyor.

Son olarak 3d tv'lerin yaygın olduğu zamanlarda çözünürlük 1080p idi bu yüzden çoğu 3d rip 1080p olarak geliyor.

1337xx.to adresinden torrenti kontrol edebilirsiniz.
  • kimlanbu  (31.01.24 11:02:39) 
Evet bu arada bigscreen uygulamasinda yayin yapanlar oluyor orada denedim cidden çok sarmadi 3d.

Yine de ortamsiz direkt goruntuyu yansitip denemek istiyorum.

Bulamadim 4k sekilde hala, ilginc.
  • ananiyimioguz  (05.02.24 23:38:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.