Süpürge Önerisi

Evde zaten robot süpürge var ama yanında bir süpürge daha almak lazım. Sizce almışken nispeten makul fiyatlı Dyson alıp kenara koymak mı lazım yoksa eski usül uygun fiyatlı torbasız süpürge mi alalım?

marka model önerilerinizi ve deneyimlerinizi de paylaşırsanız sevinirim.

biz de kararsız kalmıştık. maddi gücümüz de yeterli idi ancak dyson almayıp şundan aldık memnunuz, alt modelleri de alınabilir. çünkü uzuvları pek kullanışlı değil
www.amazon.com.tr

  • fistikthecat  (30.01.24 19:46:03)
Ben oyumu Dyson'dan yana kullanıyorum. V15 var bizde çok memnunuz.

  • pispinti  (30.01.24 19:48:13)
Yanıtlarınız için teşekkürler ancak v15 alacak bütçemiz zaten yok diğer süpürge için de yine çok daha ucuz bişey alacağız alırsak. Max 8 bin dikey süpürgeye ayırabilirim. Diğer süpürge için de 3-4.

  • vaveylababa  (30.01.24 20:08:43)
O zaman aşağıdaki ürün size uygun görünmekte bence:

www.amazon.com.tr
  • pispinti  (30.01.24 20:14:19)
Philips aqua trio. Her supurdugumde iyi ki almisiz diyorum

  • instant crush  (30.01.24 21:19:47)
Bende miele torbası normal süpürge var. On numara alet, zerre performans kaybı yok ama hantal. Bir de robot aldım ama robot her şeye yetmiyor. Sürekli temizle, oraya girmez, buraya çıkmaz... özellikle koltuk, kapı arkası falan için bir süpürge şart. Bu hem büyük süpürge gibi güçlü olsun hem de pratik ve hafif olsun isterdim. Dyson dikey süpürgeleri gercekten düşünebilirdim ama bu kadar para vermem ben. Onun yerine şunu bir araştırabilirsin: amzn.eu

Markanın yorumları iyi, ürünler de uygun fiyatlı. İhtiyacını karşılarsa iyi bir seçenek olabilir.
  • prole  (30.01.24 21:20:35)
almışken dyson alın. fiyatına değer.

  • iwillsee  (31.01.24 12:49:17)
Tavsiye üzerine aşırı uygun fiyatlı da olması münasebetiyle Grundig VCC 7870 alıp geçtik. Canavar gibi de çekiyor.

  • vaveylababa  (05.04.24 11:31:40)