[]

Dask sorusu (poliçe yenileme)

Geçen sene subat ayında 323 liraya yenildiğim dask şu an yenileme indirimi ile birlikte 879 lira görünüyor. Bu artış normal mi? Yarın bir gün Allah korusun deprem olursa gerçekten destek verecekler mi?
 
Dask tabii ki tazminat öder, neden ödemesin?

Primlerin artmasının sebebi teminatların iki katına çıkmış olması, inşaat maliyetlerinden dolayı güncellediler, iyi bir şey yani.
  • orient blue  (27.01.24 11:12:13) 
6 şubat depreminde daskı olanlara ödemeler yapıldı bildiğim kadarıyla. teminatlar güncellendikçe fiyatlar da artıyor. dask tek başına mağduriyeti gidermeye yetmez konut sigortanızı da yaptırın kafanız rahat olsun.


  • duyulmasi gerektigi kadar  (27.01.24 14:21:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.