annede sol kolda geçmeyen ağrı

Pazartesi kalp bakıldı, sorun yok. Ağrı kesici brufen verildi gönderildi.
Hiç ağrısı geçmedi, gece uyuyamıyor. Salı fizik rehabilitasyona gitti, emarı yarına vermişler.
Muhtemelen kas ağrısı, tedbiren emar istiyorum deyip o doktor da başka ağrı kesici (zaldiar)vermiş. Bu keser demiş, hiç fayda etmemiş ama.

Pazar gününden beri hiç azalmayan bir ağrı. Kolun adale kısmında gibi, biraz kilomuz var ben de tam anlamadım ama omuz değil.

1- Yırtık mıdır, nedir sizce, tahminleri merak ettim emara kadar.

Aşağıdaki soru tamamen farazi:
2- Fizik tedavi dense mesela, devlet zaten ileri tarihe mi atar? Özele götürsem onlar da aynı gün tedaviye başlamaz haliyle. Nasıl dinecek bu kadının ağrısı yav :(

Devlette, ileri bir tarih oluyor da özelde hemen başlıyor.

Ağrıyı tam olarak tarif etmemişsin ama boyun fıtığı gibi geldi bana.

Geçmiş Olsun Anneye. Acil şifalar dilerim.
  • Mirket  (24.01.24 23:23:12 ~ 23:25:32)
Cok gecmis olsun. Sadece onlem olarak soyluyorum. Babamda da gecmeyen kol agrisi vardi her yere bakildi bulunamadi, fizik tedavi de bulamadi bir suru krem fln verdi. ancak akcigerde kitle varmis ve omuz kol kaslarina basi yapiyormus. kolay kolay da anlasilmiyor hep kol kas fln bakiyorlardi. Yani aklinizda olsun bir gogus hastaliklarina fln da baktirin ya da sorun doktora. Tekrar gecmis olsun

  • oscar  (25.01.24 03:58:12)
kol ağrısı dediğin şey eğer kalple bir alakası yoksa nerdeyse ileri yaştaki bütün kadınlarda var. kemik erimesi var diye düşünüyorum. aynısı annemde de var.

  • paintov  (25.01.24 13:33:23)