dolap'ta süreç nasıl işliyor? - satılık 2 mutfak aleti ilgilenen varsa

dolap'ı hiç kullanmadım daha önce. sitede ya da uygulamada böyle genel bir açıklama da göremedim. bir mikrodalga fırın ve bir de tost makinesi var. mikrodalga fırını satıp tost makinesini de ücretsiz elden çıkarmak istiyorum. isteyen varsa buradan da yazabilir, hiç uğraşmam bunlarla.

- sadece ürünlerim kısmına fotoğrafları ve diğer gerekli alanları giriyorum ve onaya gönder diyorum. onaylanınca doğrudan yayınlanmış oluyor herhalde öyle mi?
- bir kayıt işleminde iki ürünü de koyabiliyor muyum? yani mesela mikrodalga fırını satıp tost makinesini de ücretsiz vereceğim ben, bu şekilde olabiliyor mu?
- kargo gönderimi için dolap uygulaması elemanı ya da dolap uygulamasının anlaştığı bir kargo şirketinin elemanı eve gelip kargoyu alıyor mu? paketlemeyi vs. benim yapmam gerekiyor sanırım değil mi?
- bu işlemleri hep uygulamadan yapmam gerekiyor sanırım öyle mi? web sitesinden yapılamıyor yani.

1. Evet.
2. Evet.
3. Yaşadığınız yere göre değişir. Paketleme tamamen size ait.
4. Evet.
  • kesmekes laleler  (25.01.24 13:49:51)