[]

360 derece kayıt yapabilen araç kamerası var mı?

özellikle gece kaydı güzel olan bir kamera varsa önerebilir misiniz?
 
Ne yazık ki çoğu kamera benzer sensörü ve çipi kullanıp görüntü işleme yazılımını kendisi yapıyor ve kaliteleri üç aşağı beş yukarı aynı.

www.youtube.com

360 derece kamera bence motor kullanmıyorsanız pek iyi bir seçim değil.

www.youtube.com
  • kimlanbu  (24.01.24 15:40:39) 
Araç içi kamerası için bu başlığı takip etmenizi öneririm:
forum.donanimhaber.com

Bu da genel kategori linki:
forum.donanimhaber.com
  • iustitia omnibus  (24.01.24 17:58:42) 
360 derece çok gerekli değil, ancak isterseniz bir den fazlaı noktaya kamera montajı yapabilirsiniz.
Kamera seçimi için ise özellikle sıcaklık ve soğukluk değerlerine dikkat etmeniz gerek, özellikle yazın sıcaklarda araç içi sıcaklığı çok yüksek olduğu bu konu çok önemli.

  • Rao  (24.01.24 21:12:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.