[]

Brita sürahi

Brita sürahi kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Biri sebil olmak üzere sanırım toplam 3 modeli var. Sebil olanı değil ancak Büyük olanı almak istiyorum, hangisini almalıyım? Birbirlerinden farkları nedir bir türlü anlamadım.
 
Hiç birini. Alacagınız su kalitesi dipte, maliyet tepelerde olacaktır. Güzel bir su arıtma cihazı alın. Temiz içme suyu probleminizi kalıcı olarak çözün


  • limonlu eksi  (23.01.24 19:50:08) 
Kiracıyım, su arıtma cihazı takarak eve bir hasar vermek istemiyorum. Kaldı ki şu an 4-5 bin lira verebilecek durumum yok. Damacana 90 lira olmuş... Kendimce böyle bir çözüm buldum. Varsa bir alternatifiniz duymaktan memnun olurum.


  • strawberry first  (23.01.24 19:55:05) 
bende büyüğü var memnunum.

ama su çok lezzetli sayılmaz.
  • gurur  (23.01.24 20:56:00) 
@tnz İki sürahi modeli var ve ikisinin de 3.5 lt boyu var. Aralarındaki farkı bilemedim?


  • strawberry first  (23.01.24 22:55:14) 
yeni cam modeli cikmis onu mu gordunuz acaba?
3 yildir brita kullaniyorum gayet memnunum

  • tuborg yesili  (24.01.24 01:03:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.