ekşi'de sol frame sizde de göçtü mü?

yasak kaldırıldıktan sonra eksisozluk111.com adresinden girdiğimde hesaptan çıkmış gösteriyordu. öyle olunca eksisozluk.com aracılığıyla girdim. hesapta sorun yok ama sol frame görünmüyor. gündem, debe vs. de çıkmıyor haliyle. sol taraf boş.

sizde de aynı mı?

111 de çalışıyor, sol frame de sağlam

  • akhenaten  (22.01.24 22:23:41)
eksisozluk111, eksisozluk'e yönlenip hiç açılmıyor bende. gizli sekmede de aynı şekilde.

  • tepedeki psychedelic adam  (22.01.24 22:30:05)
ben siteye bile giremiyorum :/ (uygulamada sorun yok)

  • dilhun  (23.01.24 02:16:19 ~ 02:16:57)
yurtdisina acik sikinti yok

  • cooperr  (23.01.24 03:31:39)
Ben de siteye giremiyordum. Bilgisayarda VPN açıp girdim bir kere ve şimdi VPN'i kapatmama rağmen girebiliyorum. Ama telefonda giremiyorum hala. Neden anlayamadım.

  • peki madem  (23.01.24 10:54:22)
eskisozluk111.com'uorijinal domain'e geri yönlendirdiklerinden beri firefox'tan vpn'siz siteye girilemiyor. opera ile bir kez vpn açıp girince normale döndü fakat firefox'ta vpn'i kapatınca giriş yok. cache'leri ve cookie'leri temizledim, dns flush yaptım, modem konsolundan dns'i değiştirdim, bana mısın demiyor. çözebilen varsa beri gelsin.

  • massayidonatello  (26.01.24 19:04:44)