zeytinyağını nereden alıyorsunuz?

bildiğin online güvenli satıcılar var mı hakiki zeytinyağına ulaşmak için?

kaliteli yağlar için ödüllü yağları aratın google’da. örneğin bir tanesi Laleli. İzmir Urla tarafında da çok iyi yağcılar var.

marketten sadece Tariş alıyorum.
  • orient blue  (22.01.24 16:21:52)
İnternette, şurada, burada;
En hakikisinden, istediğiniz teste açık, kendi bahçemizden, en organik falan gibi janjanlı sözlerle satılan, 5 litrelik pet su şişeleri içinde satılan zeytinyağlarını almayın.

Zeytinyağı güneş görmemesi gereken bir ürün olduğu için teneke kutuda ya da koyu renkli şişelerde saklanmalıdır.

Ayrıca asiditesi yüksek bir ürün olduğu için, kısa süreli su saklamak için bile ne derece sağlıklı olduğu tartışılır pet şişeye konmaması gereken bir üründür.
  • Mirket  (22.01.24 16:34:48)
özem
köklü
halil esen
nova vera
semercioğlu bunlar ayvalık balıkesir yöresi. hepsini online alabilirsin.

hepsi ödüllü ve güvenilir. balıkesir yağları diğer bölge yağlarına göre daha hafiftir.
  • mikahakkinen  (22.01.24 16:48:35 ~ 23.01.24 10:31:42)
hilmi yıldırım, nermin hanım çiftliği, zeytinseli, özem +1, novavera +1
çok zenginseniz fenolive, granpa...

  • dilhun  (22.01.24 19:36:44)
özgün 0,4 asit ve erken hasat alıyorum.

  • Mistyimage  (22.01.24 22:03:54)
köklü'den alıyorum ama özgün de çok öneriliyor.

  • janderzel zartanyan  (22.01.24 23:37:30)
novavera şaşmam. özellikle bebek için alıyorsanız bi çok üreticiyle görüştüm diyebilirim.

  • karincaezmezuo  (23.01.24 00:32:15)
Türkiye'deki en iyi zeytinyağları şöyle sıralandı:

7. sırada: hermus.com.tr
11. sırada: www.novavera.com.tr
20. sırada: oleamea.com.tr
24. sırada: www.palamidas.com
29. sırada: www.guvenasazeytinyagi.com
42. sırada: butaassos.com.tr
43. sırada: www.granpa.com.tr
64. sırada: www.gaiaoliva.com
71. sırada: www.ozemleyasam.com
79. sırada: www.geniusoliveoil.com
99. sırada: www.nerminhanim.com
  • konusma ben konusuyorum daha bitirmedim  (23.01.24 01:52:46)