hangi kredi kartı?

merhaba,
bir kredi kartı almak istiyorum. kararsızım.en avantajlı kart sizce hangisi? her yıl ödenen kesintilerin olmadığı, fazla taksit yapan bir kart istiyorum.hangisini önerirsiniz?

Öğrenci misin?

  • alkolik imam  (05.07.10 15:44:52)
hayır.

  • portakal  (05.07.10 15:53:26)
garanti bonus bende bun kullanıyorum. alternatifler
kartfinans
akses
  • seyduna6687  (05.07.10 16:55:57)
maximum kart nasıl?birçok firma fazla tksit yapıyor diye duymuştum...

  • portakal  (05.07.10 17:00:44)
ters cevap ama:

şart diyilse almanızı önermem. o kartların avantajı müşteriye diyil bankaya, öyle olmasa satmak için kapı kapı, telefon telefon uğraşmazlardı.
  • uyuklayankedi  (05.07.10 17:02:13)
bu sistemde kredi kartı kullanmak daha mantıklı. eğer sistemi komple değiştirmeyecekseniz kullanınız. yok ben protesto ediyorum efendim! derseniz de o size kalmış. zorluklarına katlanıp, gruplaşmakta özgürsünüz. bence bonus iyi.

  • silver apple  (05.07.10 17:08:10 ~ 17:08:38)
bonus güzeldir ama garanti'yle uğraşması zor. yapı kredi worldcard diyorum.

  • aklimdan zorum var  (05.07.10 17:19:19)
elimde cardfinans üniversite kartı var. yıllık ücret falan almıyordu. ama nereye gitsem yok o karta sadece 3 taksit falan diyorlar bende sinirlendim ve yeni bir kredi kartı almaya kadar verdim. öyle bir talimatı sözleşmeye koydurabilir miyim???

  • portakal  (05.07.10 17:26:53)
worldcard ta taksit (en az 6) yapmayan yer görmedim şu ahir ömrümde. evet...

  • axijazz  (05.07.10 18:08:14)