Ankara Jolly Joker Hk.

Dark Tranquillity konseri için balkon/bistro tarafından bilet düşünüyorum, fakat Ankara'daki Jolly Joker'e gitmediğim için mekan hakkında bilgim yok. Sahneye yakın olmak istiyorum, mümkünse en ön taraflarda olmak. Gitaristleri mümkün olduğunca yakından takip edebileceğim bir yakınlık.
Balkon/bistro tarafı nasıldır? Olur mu? Değer mi? Yakın olur mu?

Balkon tarafını U şeklinde düşün balkonun uç kısımları sahneye çok yakındır fakat uç kısımlarının hemen önünde sahneye ait büyük hoparlörler var ve bu sahneyi görmenizi engelliyor o yüzden biraz daha geride oturursanız gayet iyi olur. Fakat bildiğim kadarıyla yer seçimi yapamıyorsunuz. Fakat en uc kısma oturtmaya kalkarlarsa bir şekilde itiraz edip oturmayın.

  • dedeminhirkasi  (21.01.24 20:55:04)
Valla tam 2 sene önce aynı şehir ve mekanda aynı grubun konserine gitmiş biri olarak balon tarafında gitaristleri yakından takip etmek zor olur diyorum. @dedminhırkasının da dediği uçlarda ve tepede büyük hoparlörler var ve takip etmek zor olur. Kalabalığı sorun etmem diyorsanız bence önlere gitmek daha iyi olur. Bu da sahnenin görüntüsü belki fikir verir:
hizliresim.com

  • Amaranta ursula  (21.01.24 21:49:54)