[]

sofya havaalanına istanbuldan nasıl gidebilirim?

trenle istanbuldan sofyaya gidiş 30 euro. gidiş dönüş 60 euro. bunun bir alternatifi var mı acaba özel araçla havaalanına gitmek gibi? yada otostop tavsiye eder misiniz?

tabi olay şu daha ucuza uçmak sofyadan dünyanın başka yerlerine. bunun alternatifi de sanırım yok şu an.


 
metro turizm falan var, trenden daha ucuz olması lazım.

bir de eğer 2-3 kişiyseniz araba da mantıklı olabilir. direkt istanbul'dan sofya'ya gidersiniz. dönüşte de arabayla dönersiniz. hem belki sofya, plovdiv, edirne falan gezi rotanız da olur.
  • gitdaddy  (21.01.24 13:22:58) 
otobüs daha pahalı


  • paintov  (22.01.24 00:25:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.