[]

istanbulda euro alınabilecek yer?

gelecek hafta yurtdışına çıkıyorum. italyaya. euro lazım tabi. buradan euro alıp orada harcayıp geri kalanı geri getirmeyi düşünüyorum. kart falan bilemiyorum çok fark alınıyormuş. sizce mantıklı mı ve istanbulda nereden euro alabilirim tahtakale falan en mantıklı seçenek mi sizce?

teşekkürler.


 
Kapalıçarşıda bir çok dövizci var. Ordan alabilirsin. Biraz dolaştıktan sonra en iyi kuru verenden almak en mantıklısı.


  • canbonomobenseno  (19.01.24 12:15:29) 
Onbinlerce euro almayacaksanız herhangi bir döviz bürosundan alın geçin. En fazla birkaç yüz lira fark edecekse Kapalıçarşı'ya gidip gelmenizin masrafına değmez.


  • chicha_v2  (19.01.24 14:00:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.