yavşak herif kullanmak kötü kadınlık mıdır?

şimdi bi cafeye başvuruda bulundum numaramı bıraktım ordaki herif de kaydetmiş paso mesaj atıyo, kontör yok diye cevap da vermiyorum tabi, bu sefer de kontör şifresi atmış gel de kullanma? napsam ne etsem?

kullan gitsin. yine cevap verme.

  • ykyt  (05.07.10 14:46:59)
bence deymez. kullanma sittiret.

  • cedric tweedledee  (05.07.10 14:47:23)
bosveeeer.

  • lagoon  (05.07.10 14:48:16)
evet kötü kadınlıktır.

ben erkek olduğum hâlde bunu yapmazdım. Kendime yediremezdim. Erkeklerin bu tür konularda daha az detaycı oldukları söylenir. Bu yüzden "ben erkek olduğum hâlde" ile başlayan bir cümle kurdum.
  • amortisman  (05.07.10 14:49:34)
kullan, cevap verme elbette.

  • :/  (05.07.10 14:49:38)
ha kullanmayacaksan da buraya yaz, o adamın ihtiyacı yokmuş demekki.

  • :/  (05.07.10 14:50:12)
sokakta adamin teki sana yavsasa, yuz bulamayinca para vermeye kalksa, yuz vermeyecek olsan bile verdigi parayi alir misin?

  • kurukafa  (05.07.10 14:52:14)
ihtiyacım da var da yazık lan sanki?

  • loralynn  (05.07.10 14:52:58)
bak ya kullanayım mı die sormus... cık yakıştıramadım... bu soru bile kötü bence... sittiret tuşuna bas hemen.
hemen dedim bak kafandaki şeytani uzaklaştır olmadı mate çayı koy kendine... yüz metre antremanlarına başla.

  • les  (05.07.10 14:53:55)
kontörü kullandıktan sonra cevap vermeyerek kurtulabileceğini mi zannediyorsun? bence o kontörleri günde yüz kere mesaj yollayarak burnundan getirir.

  • mahallenindelisi  (05.07.10 14:55:16)
tamam tamam vazgeçtim, arkadaşımdan mesaj atıp, istemediğimi söylicem, bi an şeytana uyacaktım, sağolun varolun sevgili duyuru ahalisi...

  • loralynn  (05.07.10 14:55:36)
kürfet

  • uckac  (05.07.10 15:59:47)
iki gün sonra sana kötü bir davranış ve yaklaşımda bulunur sonra "ama gönderdiğim kontörleri kullanmayı biliyordu" diye sağda solda anlatır yine kötü duruma düşen sen olursun, ayrıca üç kuruşluk kontör için bu kadar ucuzlaşmaya değmez.

  • theos ek mekhanes  (05.07.10 16:20:09)
Arkadaşından mesaj atıpta arkadaşının numarasını öğrenmesi sence mantıklı olur mu? Onuda rahatsız etmeye başlarsa şaşırma.

  • maltiner  (05.07.10 17:10:10)
yau bi an arkadaşların gazına geldim, salak ya kullan işte hakediyo falan dediler... neyse cevap vermicem hiç, bi süre sonra vazgeçer heralde... ama bu nasıl bi terbiyesizliktir yaa... ben iş başvurusunda bulunuyorum adam telimi alıyo, yavşayıp duruyo, günde 10 mesaj...
lan şimdi de gelmiş, "çok sessizsin" diyo töbeee többeeee...

  • loralynn  (05.07.10 18:18:03 ~ 18:23:37)
verdiğin karara sevindim.

  • kimlanbu  (05.07.10 19:25:26)
kullanmasan da kullandığını düşünür bence. böyle adamlar psikopat olur, fazla ileri giderse savıclığa ver direkt.

  • trista  (05.07.10 19:33:02 ~ 19:33:30)
mesajlar kesilmezse topla duyuru ahalisini dövdürt kasdkasd

  • cedric tweedledee  (05.07.10 20:48:53)
ahahah.
neyse 3-5 mesaj daha attı, çaldırdım aradı, iyi bi azarladım, özür diledi ve kurtuldum sanırım...

  • loralynn  (05.07.10 23:50:41)
adam seni kolay lokma sanmış. parası da var demek ki ilginç taktik kaç para kontör şifresi o kadar paraya bedava sevişme şansı.
ayıp yani. istanbul'da olsam telefonunu gönder arayım pezevengi derdim de yurtdışındayım üzgünüm. savcılığa veriyorsun çok güzel oluyor.

  • ozdek  (06.07.10 12:05:41)