[]

Instagram kullanmayı bırakan var mı?

Sb. Sebebi neydi sizce?
 
2017 ydi sanırım yükledim. Baktım sürüden foto foto foto foto. Bir de şunu tanıyor olabilirsin önerileri üstüne telefon rehberimi de ele geçirince bıraktım.

Oldu ki karşıma çıkan ve ilgi alanıma giren bir video linki görürsem de Instagram to download keywordü ile hallediyoruz.
  • diyecevaplandı  (17.01.24 12:33:23) 
ilk çıktığında foursquare ile birlikte çok kullanıyordum 10 senedir kullanmıyorum. kullandığım dönemde profiller sakindi, business sosyal medyaya girmemişti.

2013-14 sonrasi olay show yapmaya, reklamlara döndü kapattım her şeyi.
  • gule gule  (17.01.24 13:16:00 ~ 13:19:48) 
YouTube'da kanalım vardı. Cover yapıyordum. Instragram'a da paylastigim videolardan kesitler koyuyordum. Youtube'da izlenme sayım düsunce artik video çekmedim. Bu yuzden instagram hesabimi dondurdum.

Ama şu an instagram hic kullanmiyorum diyemem. Eşimin hesabı var ve yemek videoları reelsleri izlemeyi seviyorum.
  • funl  (18.01.24 12:27:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.