[]

Kediyle uçak seyahati - taşıma çantası sorunsalı

Lufthansa'nın Uçak yolculuğu için hayvan taşıma çantalarında istediği ebatlar 55x40x23 cm. Bunun yanı sıra hayvanın çantada rahatça ayağa kalkıp dönebilmesini istemişler. Hadi boy ve derinlik tamam ama ben piyasada hiç 20 cm eninde taşıma çantası bulamadım. kaldı ki bulsam dahi istedikleri ebattaki hayvanın 20 cm enindeki çantada rahat hareket edebileceğini düşünmüyorum. Böyle bir çanta Bulabilenler, daha önce kedisini uçakla taşımış olanlar lütfen yeşillendirsin, teşekkürler.
 
ben bunu kullaniyorum ve simdiye kadar hic sorun yasamadik.

www.amazon.de
  • 65 derece  (16.01.24 19:06:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.