Amerikan vizesi için ajans - Ankara

Ankara ABD konsolosluğundan 11 ay sonraya randevu uygun gözüküyor.
Hızlı çıkması için tavsiye edeceğiniz ajans var mıdır acaba? Google'da aratınca bir sürü bilgi çöplüğü çıkıyor.

Şimdiden teşekkür ederim.

Ajans tanımıyorum. Ailemden bir kaç kişiye ve 3-4 arkadaşıma yardımcı oldum abd vize başvurularında.
Hiç bir ajans sizden farklı bir şey yapmayacak. 11 ay sonraya randevu alın, aklınıza geldikçe telefondan gün içinde bakarsanız, şu andan 2-3 ay sonrasına çok rahat çekersiniz randevunuzu.
Vaktim yok diyorsanız aklı başında yeğen-kardeş vb. birine harçlık verin akşama kadar baksın:)
Mesela bugün bile sürekli baksanız 1-2 ay geri çekmeniz garanti.
  • artci sarsinti  (15.01.24 12:07:20)
Kendi sitesinden üç defa randevu değiştirme hakkınız oluyor. Bana da 13 ay sonrasına randevu vermişti sonra 5-6 ay erkene çekebilmiştim. Abd vizesinde ajans işlemiyor. Daha erken veya hızlı alamıyorsunuz. En fazla evraklarınızı doldururlar.

  • ruhen hastayim ben  (15.01.24 13:16:28)