hyundai jeneratörleri nasıl bilirsiniz?

www.hepsiburada.com

şundan alayım diyorum.

inverter jeneratörler daha iyi tabi ama fiyatları da daha yüksek. bende zaten voltaj regülasyonunu halledecek kesintisiz güç kaynağı olduğundan çok gerekli olmaz bu da işimi görür diye düşünüyorum. sistemi direkt jeneratöre bağlamayacağım arada ups olacak. voltaj dalgalanmalarında inputu kesip kesintisiz güç kaynağı devreye girerek bilgisayarı koruyacaktır.
marş motorlular da aynı markada aynı güçte 3000tl+ fiyat farkına sahip o da değmez gibi geldi, bir de onun aküsünü takip et uzun süre kullanılmaz da akü boşalırsa çalıştırama vs.
adını bildiğim seçenekler arasında en uygunu hyundai gibi göründü.

daha önce de iş yerinde aydınlatma ve tvler için şundan kullanmıştık www.hepsiburada.com bi problem yaşatmamıştı. ama taşınırken kaybettik güzelim jeneratörü :D zaten 650w yetmezdi bilgisayar yükteyken.

açık tipler gerçekten çok gürültülü 96db diyor. yanında büyük bir iş makinasının çalışmasına denk. hyundai sanırım sadece markasını kullanıyor ve bir yere fason yaptırıyor bu aletleri.

jeneratör konusunda honda ve yamaha hala bir numara. servisi, yedek parçası da daha yaygındır. arada ciddi fiyat farkı yoksa honda tercih ederim.
  • orpheus  (08.01.24 22:24:10)
@orpheus hem kapalı tip hem inverterlı şu var uygun www.n11.com

honda'da en yakın güce sahip model 3.2kwa ve 75000tl...

iş görür mü bu sence?
  • konetsu  (12.01.24 16:59:45)