EMS cihazı ile yağ yakma

EMS cihazı ile yağ yakan arkadaşım var ve epey de faydasını gördüğünü söylemekte.

Para verip yag yaktırmak bunun fiziksel olarak vucuda özellikle iç organlara zararı var mıdır?

Kimse tehlikesinden bahsetmiyor.

EMS cihazı dediğiniz şunlardan mı?

Eğer öyleyse arkadaşınızın doğru söylediğinden emin misiniz?

www.hepsiburada.com
  • Mirket  (02.01.24 12:29:14)
i5.walmartimages.com

aslında bu tarz profesyonel yerden hizmet alıyor seansı 250-300 tl gibi bir şey duruyor, parasından ziyade sağlık açısından etkisini soruyorum.
  • liberal  (02.01.24 12:42:58)
İkisi de aynı şey. Pilatese destek olarak falan kullanmıyorlarsa bir fayda getireceğini sanmıyorum.

Kası uyararak kas kütlesini arttırırsın. Artmış kas kütlesi daha fazla kaloriye ihtiyaç duyacağı için. daha fazla yemeye başlamazsan yağ yanmaya başlar falan ama iğneyle kuyu kazmak gibi bir şey. Onun için dedim arkadaşın doğru söylediğinden emin misin diye.

Çoook işe yaradığını var saysak bile seansları sonlandırdığın anda kaslar hacim kaybetmeye başlayacağı için başlangıç durumuna hızla dönersin.

Bu arada cihaz FTR merkezlerinde de kullanılan bir şey. Bir zararı olduğunu sanmıyorum.
  • Mirket  (02.01.24 13:06:55)
vücut yağı solunum yoluyla yakılır, bu tarz bir cihazla kilo vermek mümkün değil. bu tür cihazlar yalnızca kası elektrikle uyararak hareketini sağlıyor.

  • elvan abeyiylegezse  (02.01.24 15:58:12)
Egzersiz ile desteklenince kas yapımı ve kilo vermeye yardımcı olan gelişmiş ems cihazları var ancak bunların uzun vadede kas yıkımı ve böbrek hasarı etkisi üzerine yeterli çalışma yok. Ayrıca cihazın fda onayı kadar uygulayıcının tecrübesi de önemli ve tek başına mucize değil

  • photo85  (02.01.24 21:15:22)