araplar taleplerini son gün mü iletti?

daha önce belli değil miydi? hadi diyelim Atatürk posteri, bayrak vs son gün belli oldu. İstiklal marşı ve Türkiye amblemlerinin yasaklandığını önceden iletmemiş miydi araplar?

açıklamada bayrak ve istiklal marşıyla ilgili sorun olmadığını ilettiler. diğer mevzular da çok büyük ihtimal bizimkilerin aklına bile gelmedi sözleşme yapılırken.

  • mustafakesekci  (30.12.23 13:59:47)
bunlar araplarin degil tff'nin talepleri olmasi gereken konular

  • hewit  (30.12.23 14:22:06)
Bu forma işi önceden fifaya bildirilmeliymiş böyle bir durumda var. Takımlar her türlü haklı adamlar 2 aydır istemiyor ama büyük ihtimal cbden baskı var. Yani yılbaşına bir gün kala ne futbolcu ne yönetici angarya suudi arabistana gitmek istemiyor. Zaten kimsenin oynayası yoktu.

  • mikahakkinen  (30.12.23 14:26:37)
@mika; hayır, burada açıklaması var. Forma işinde sorun yok, isinma ürününün de bir kuralı yok.
twitter.com

  • logisticsmanager  (30.12.23 19:24:27)
@mika takımlar ingiltere ve almanyaya teklif götürdü. ing. alm. kabul etmedi
azerbeycandan teklif geldi. takımlar azerilerin vereceği parayı az buldu
suud 110 milyon lira veriyor, orayı tercih etti onlar da.
  • lambırcek  (30.12.23 20:49:34)
@lambırcek takımlar ilk teklifi yapsa da kasımdan beri itiraz ediyorlar. Olay siyasi boyuta girince takımlar zorla gitti.
gazeteoksijen.com

  • mikahakkinen  (30.12.23 23:45:48 ~ 23:46:32)