file markette olup diğer marketlerde olmayan

Selamlar, şehre ilk kez file market açıldı. bir hafta oldu açılalı, her gün eve giderken önünden geçiyorum, full kalabalık. filede olup diğer marketlerde olmayan ne var? ya da yeni açıldı diye indirim filan yapıyorlar ondan mı?

benim bulunduğum şehire de açıldı, açılışa özel kayda değer bir indirim görmedim ama bahsettiğin gibi tıklım tıklım. sebebi de genelde diğer marketlerde olmayan bazı özel ürünler olması, aslında çok da bir numarası yok ama küçük şehirlerde iş yapıyor. farklı soslar, bakery ürünler, gastronomiye meraklıysan birkaç farklı seçenek var. bir de kendi markası var harras diye, genel gözlemim piyasa ortalamasının bir tık altı oluyor fiyatları ama kaliteleri hakkında bir bilgim yok. yine de bir göz at derim

  • Sumashi  (29.12.23 14:02:55)
reyonlar arası çok geniş çok ferah. insanın içi açılıyor gezerken. dondurucuda süper ürünleri var. fırın da keza öyle. harras markalı tüm ürünleri harika. genel olarak da uygun fiyatlar.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (29.12.23 14:09:45)
fırın kısmından ekşi mayalı baget ekmek alın sıcakken. çok iyi.

  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (29.12.23 14:13:02)
Filede donmuş frambuaz, falafel, donmuş somon gibi bir tık pahalıya kaçan gıdalar daha uygun fiyatlı oluyor sürekli olmasa da böyle şeyler için tercih ettiğim bir market. Taze ekmekleri çok güzel oluyor

  • titanic kemancısı  (29.12.23 14:13:38 ~ 14:14:26)
Ürün çeşitliliği çok fazla, insanlara yeni ve değişik geliyor, fırın unlu mamüller reyonu güzel, sebze reyonu taze ve çeşitli

Eve geçerken ikea nın tarçınlı kurabiye taklidini deneyebilirsin fiyat performans olarak çay kahve yanında güzel
encrypted-tbn0.gstatic.com
  • freebird5406_2  (29.12.23 14:14:51)
ben pek görmedim farklı bi ürün. zaten file market bimin bi tık büyüğü. bimde bulunamayan ürünler migrosta var. filenin ne ekonomik ne çeşitsel hiç bi farklılığı yok bence.

  • truf  (29.12.23 15:32:44)
Glütensiz ürün çeşidi oldukça fazla. Değişik pasta kurabiye vs bulabilirsiniz. Ayrıca ekşi mayalı baget +1.

  • Murtazaaylak  (29.12.23 16:07:46)
coğu harras marka ürünü bimdekilerle aynı üretici. onun dışında bimden ziyade çeşit çok.
et manav fırın reyonu artısı var.
tavsiye edecegım ürünler
harras marka dakota cekırdek
mezeler ve peynir çeşitleri.
  • ruoja  (29.12.23 21:15:53)