Berlin ve Hamburgta tatil için kalacak bölge/yer?

Ramazan bayramında 2 3 şehirli Almanyaz gezi planı için aile için en uygun konaklama nedir? 1 çocuklu aile için önerileriniz nedir?

Booking ve airbnb arasında kaldım? Hangisi daha uygun olur?

Hamburg için:

Elbenin üstünde kalan bir yer olsun. Mümkünse hamburg-mitte de olsun. Mesela St.Georgta bir airbnb olabilir ya da neustadt ya da altstadt da bir otel olabilir.

Mitte olmazsa Eimsbüttel de Rotherbaum taraflarında airbnbler güzel olur çıkarsa.

Ya da altona da st.paulinin sakin yerlerinde ya da sternschanze altona altstadt tarafları olabilir.

Ulaşım sıkıntısı diye bir şey yok malum. Bu yazdığım yerlerde oteller de var. Güzel airbnbler de çıkar diye tahmin ediyorum.
  • AlsterWasser  (29.12.23 13:15:44)
ücret olarak hangisi daha uygun olur bilmiyorum ama berlin'de mitte ya da charlottenburg'da kalin. kreuzberg ve friedrichshain'in belirli yerleri ya da prenzlauer-berg de olabilir ama ilk saydigim iki yer bir turist icin daha cazip yerler. genelde turistler bu bölgelerde konaklar.

  • sir gawain  (30.12.23 05:14:17 ~ 05:16:05)