Bu kargo bugün gelir mi?

Salı günü öğlen gibi Amazondan Çarşamba teslim gözüken 4 parça bir şeyler almıştım. 1 parçası aynı gün kolay gelsin ile kargoya verildi, Çarşamba sabah geldi. Diğer 3 parça Çarşamba akşam agt kargoya verildi. Şu anda hala gönderi kabulu yapıldı statüsünde bekliyor. Teslim tarihi bugün gözüküyor ama agt olduğu için çok umudum yok açıkçası. Bugün gelir mi sizce?

agt ise çok zor hele yılbaşı geliyor herkes bir şeyler alıyor yılbaşından önce gelirse öpüp başınıza koyun

  • matilda  (28.12.23 11:21:20)
agt ise hiç umut yok hocam...

  • plutongezegendegilmi  (28.12.23 12:37:42)
Dağıtıma çıkmış. akşama yola çıkacaktım. yetişecek mi bakalım? kolay gelsin olsa şimdiye gelmişti. ah amazon ah.

  • inheritance  (28.12.23 13:40:33)
kargo tamamen sizin bölgeniz ile alakalı.
agt ya da kolay gelsin vs benim bölgemde aşırı iyi.
ben daha amazon'da aldığım herhangi bir ürünün ertesi gün geldiğini görmedim.
hemen yarın geliyor.
o yüzden agt, ptt, aras, mng önemli olan sizin oradaki acenta.
bence gelir.
  • OgutucuRecep  (28.12.23 14:22:54)
Gelemedi. Klasik geldik evde yoktunuz muhabbeti.

  • inheritance  (28.12.23 22:50:07)