[]

Bi film vardı

Bi adam sanırım bi büyücü kadına arabayla çarpıyordu. Ama adam büyücü olduğunu bilmiyor ve kadını suçluyordu. Sonra kadın buna zayıflama büyüsü yapıyor. Adam toplu bir tipe sahip ve sebebinin bu olduğunu bilmeden zatıflamaya başlıyor. Başlarda sebepsizce kilo vermesini çok seviyor ve aynada kendini fit görünce bu çok hoşuna gidiyor. Daha sonra hızlı şekilde kilo vermeye devam edince bir problem olduğunu anlıyor ve büyücü kadına ulaşmaya çalışıyor.

Yabancı filmi bi buldurur musunuz


 
şey mi bu acaba stephen king'in romanından, thinner.


  • red g  (26.12.23 10:03:52) 
red g +1, filmin adı thinner, daha geçen gün izledim.


  • Tutkun  (26.12.23 10:56:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.