[]

Alsancak / İzmir de kalacak yer

Yakın zamanda atanacağım muhtemelen, bu sebeple alsancakta fuara ulaşımda sorun yaşamayacağım yerlerde kalacak yer araştırıyorum.
Aslında bir yer var ama daha iyi alternatifler bakıyorum.

kısa-orta süre için önerebileceğiniz yerler var mı ?
düzgün otel, tesis, öğretmenevi...

 
Üstün otel
Fuara yakın, temiz ve nezih

  • ditu  (25.12.23 23:51:15) 
ilksan öğretmenevinde kalmıştım o dönem çok uygundu.


  • glamdr1ng  (26.12.23 09:45:16) 
mini fuar otel. eylülde 2 gün konaklamıştım, memnum kaldım.


  • rich folks hoax  (26.12.23 22:31:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.