Yüz ve Vücut Hibrit Tıraş Makinesi

Merhaba,

Philips OneBlade QP2824/10 Yüz ve Vücut Hibrit Tıraş Makinesi almayı düşünüyorum. Sizce bu alınabilir bir ürün mü yoksa vucut kılları için başka makina alınabilir mi? Öneriniz nedir?

www.amazon.com.tr

vücut için philips 3000 Serisi gibi başlıklı makine veya philips 1000 serisi olabilir.ben ikisinide kullandım memnundum.
veya 7000 serisi 14 in 1 olanlarda da benzer vücut başlıkları var. tek makineyle saç sakal vücut halledilir.

  • my fault  (25.12.23 15:15:01)
Ben sanıyorum 3 senedir kullanıyorum tavsiye ederim. Saçlarım da döküldüğü için bir 15 senedir sıfır kesiyorum. Oneblade kullanmaya başlayalı saçı da sakalı da onunla oluyorum. Ben vücut bıçağı (aslında saç/sakal bıçağı ile aynı) modelinden almıştım. Sonra şuna benzer bir vücut bıçak/tarak seti aldım

www.amazon.com.tr

ki sizin gönderdiğiniz linkte bir tanesi zaten var. Bu ekstra tarağı takarak vücut traşı da rahatça yapıyorum.

Bıçaklar için 4 ay gibi bir ömür biçmişler ama bende 2 ay gibi bir süre sonunda bıçak arkasında saç/sakal/tüy biriktiği için çekme yapıyordu. Şimdi saç/sakal/vücut traşını duşta yapıyorum, akan su bu problemi gideriyor, 4 ay kada kullanabiliyorum.
  • erdogo  (25.12.23 16:31:17)
Vücut için bunu öneriyorum:

Remington Delicates & Vücut Tüyü Kesme Makinesi , Düzeltici Tıraş Teknolojisi, Islak ve Kuru Uygulamalar, Siyah Bht250 amzn.eu

Şarjı çok geç bitiyor.
  • cemallamec  (25.12.23 22:34:43)