Şile Tapu Dairesi

Merhaba

Şile tapu dairesine Bakırköy'den toplu taşıma ile gidilebilir mi ? Gidilirse nasıl gidebilirim ? ( metrobüs, marmaray, metro, otobüs vs. hepsini kullanabilirim )

139T olmalı otobüs numarası, Tepeüstü'ne gidiyor Şile'den. Ona biner, çekmeköy metro durağında inersin.

Metroya biner, altunizade'den metrobüse aktarma yaparsın. Sonrası kolay sanırım.

Edit: ben tersden anlamışım :)

Tam tersini yap, metrobüs ile Altunizade'ye gel ve Üsküdar - Çekmeköy metrosuna, çekmeköy yönünde bin.

Son durakta in ve şile yönünde 139T, veya üsküdar şile otobüsü, ya da yeni bir minibüs hattı açılmıştı şile için, onu öğren ve bin.
  • John Bloor  (22.12.23 15:23:54 ~ 15:25:46)
@John Bloor

Eyvallah çok makbule geçti. Marmarayla üsküdar yaparım oradan çekmeköy. Artık oradan da dediklerinizden birini denerim.
  • messor  (22.12.23 18:51:06)
Üsküdar’dan direkt otobüs gidiyor. Otobüs sarı otobüs deği. Bildiğin şehirler arası otobüs. Ama Akbil geçiyor

  • jackyr  (22.12.23 23:39:04)
Otobusun nosu da 139. Uskudar-Sile

  • balpolen  (23.12.23 03:36:21)