[]

Sokak kedileri için mama

5, 10, 15 kg.luk paketlerden almayı düşünüyorum. 3 aylık yavru kediler var binanın önünde onlara vereceğim. Çok pahalı bir şey olmasın. Direkt link atarsanız iyi olur.
 
www.temizmama.com

Yavrular da yiyebilir.
  • alfired  (18.12.23 15:33:11) 
5 er kilo şeklinde al. 15 kiloda mamanın ağzı ister istemez açıp kapadıkça kokusu gidiyor ve bir süre yemiyorlar


  • adriana lima poposu yaglayicisi  (18.12.23 20:09:35) 
Enjoy'u asla reddetmiyorlar, 10 kg 509 tlye Amazon'dan aldım. Bir de Bonnie iyi diyorlar 480 tl civarında. Ben tursu bidonuna koydum, çantama yarımşar kilo atıyorum.


  • Semi  (21.12.23 22:52:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.