Windows icin pdf okuyucu

Asiri duz kullaniciyim. Tek beklentim sadece sorunsuz pdf acsin, parasiz olsun, az yer kaplasin hafif olsun. 2-3 yildir Expert Pdf Reader kullaniyordum bugun mailimdeki onemli bir pdf'i acmak istedigimde hata verdi: hizliresim.com diger pdf'leri sorunsuz aciyordu oysa ki, dosya sorunlu olsa chrome acmaz. Ne var simdi guncel iyi okuyucu? Tesekkurler

Adobe reader kullanmamanızın özel bir sebebi var mı ki? Ücretsiz kendisi.

www.adobe.com

Bunun ücretli versiyonu da olduğu için karıştırıyor bazı insanlar. İkisi farklı uygulamalar.

Hatta o kadar düz kullanıcıyım diyorsanız doğrudan web tarayıcıdan da bakabilirsiniz, bende adobe acrobat pro var ücretli versiyon olmasına rağmen genelde tarayıcıdan bakıyorum :D
  • akhenaten  (18.12.23 13:29:38)
@akhenaten senelerdir herkes adobe'a sovuyordu cok kasiyor, cok yer kapliyor diye o yuzden istemiyorum. Tarayicidan da zorunlu durumlar disinda pdf acmayi sevmiyorum, tarayicimda cok sekme actigim icin nerdeydi bizim pdf durumu oluyor

  • tantamount_to_equivalent  (18.12.23 13:49:46)
Ben de o sövenlerden biriydim aslında ama eskisi gibi değil artık.

  • akhenaten  (18.12.23 15:22:22)
Sumatra ya bakınız. Ücretsiz.Oldukça az yer kaplıyor. Tarayıcı içinden PDF açıyor mu onu hatırlayamadım ama dosyayı indirdikten sonra da açılabilir.
Flash bellekte bulundurmak her zaman lazım.

  • diyecevaplandı  (18.12.23 17:58:22)