Uzun ilişkisini bitirenler devamında ne hissediyor?

Evet, çok yıllık ilişkisini bitirerek sevgilisini terk edenler, size sesleniyorum.

Neden ayrıldınız?
Ayrıldıktan sonra neler hissettiniz?
Hemen birini buldunuz mu? Yoksa yalnız kalmak mı istediniz?
Terk ettiğiniz kişinin hayatını uzaktan da olsa takip ettiniz mi?
Onun yeni bir ilişkiye başladığını öğrendiğinizde ne hissettiniz?

-Uyumsuzluktan sıkıldım
-Rahatlama hissi
-Evet hemen başka bir ilişkiye başladım çünkü zaten önceki kişiye uzun süredir bir hissim kalmamıştı
-Sadece ilk başlarda iyi mi diye bir baktım
-Hiçbir şey hissetmedim
  • alaimisema  (12.12.23 11:34:47)
- Daha iyiye gitmeyecegini ongorebildim, bitirdim. Cok enerjik ve pozitif oluyorum ben iliski bitirince. Cok iyiyim.
- Hayir. Istemem. Flörtlesmek iyidir. Onun disinda iliski istemiyorum.
- Uzaktan degil, arkadasiz, gorusuyoruz, bulusuyoruz.
- Sorun yok, o kadar cok duygum kalmis olsa terk etmezdim.
  • buf-e kür  (12.12.23 12:54:38 ~ 12:57:34)
Uyumsuzluk makasının artmasından.

Enerjim arttı ama bağlılığım ve inancım azaldı.

Ooo sürüsüne bereket ama şu an kimse yok.

Ediyorum. Hayatlarına sağlıklı devam etmeleri benim için önemli. Ama ruhları duymaz.

Mutlu olurum. Yutkunamadığım az sayıda insan olmuştur. Böyle birşeye mutlu olmayacağım insandan ayrılmam. Ayrılamam zaten.
  • baldan kaymak  (13.12.23 06:31:09)