MacBook tamiri Istanbul'da ?

Selamlar,

yaklasik 8 yillik bir MacBook'um var. 2016'da Almanya'dan almistim, hani su sadece Macbook olan model, artik üretilmiyor (Air ya da Pro degil).
Sanirim anakartta sikinti var, zaten bu modelde bilinen bir sorunmus. Apple Almanya yapamayiz cünkü yapsak sifir MacBook'tan pahaliya patlar dedi.

Istanbul'da böyle MAcbook tamiri yapan güvenilir bir yer var mi? Belki ucuz yollu bir cözümü vardir, yoksa alet tas gibi aslinda.

Apple der öyle flex kablo için bile anakart değişimi teklif ediyorlardı bi ara tamir hususunda biraz eşek bi firma.

Yazıcıoğlu
nda özellikle apple konusunda tecrübeli servisler var. Fakat sizinki çok ara bi cihaz olduğu için önce maps'ten falan telefon bulup aramanız daha iyi olur boşuna gitmeyin uzaksanız oralara.

~Kadem yazılmış benim de kadem'e gidip memnun kalan arkadaşlarım var apple tamiri konusunda.
  • hedep  (09.12.23 18:20:27 ~ 10.12.23 16:00:20)
size mesaj attim diye biliyorum ama gitmedi sanirim. yazicioglu'nda kademnotebook'a kesin gidin. hatta google'latın, telefon numarasindan whatsapp'dan yazin gitmeden. emrah bey'di sanirim. esnaf gibi esnaflar kendileri.

  • evimin paspasi  (10.12.23 14:13:44)
FPPRO Beşiktaş'a bir sorun derim.

  • Smithsonian  (10.12.23 14:25:56)