Rüyada geri geri giden aracı durduramamak

Evet saçma gelecek ama sürekli bu rüyayı görüyorum ve aşırı rahatsızlık veriyor. Sürdüğüm araçla geri geri giderken ya yanlışlıkla gaza basmış oluyorum ya da fren tutmuyor. Sordukça bu rüyayı gören bir çok kişi olduğunu farkettim . Acaba bilimsel olarak incelenmiş bir durum mu? Araç sürme ile ilgili desem, 20 yıllık şoförüm, çok sakin araç kullanırım, sadece 1 kaza yaptım onda da kırmızıda bekliyordum :) olayın şoförlükle alakası yok gibi. Yani bu konuyu neden açtım onu da bilmiyorum ama varsa rüyalara müdahale etme yöntemi ya da terapisi şusu busu, vallahi bilmek isterim. Ben artık rüyalarımda da yüzde 70 hasarsızlık almak istiyorum :D

ben de sürekli frene basıyorum ama araba durmuyo skfjsf

  • spirit crusher  (06.12.23 00:34:18)
Okul biter rüyanda bitmediğini görürsün.
Askerlik biter rüyanda yine bitmez.
İş yaşamında projenin yetişmediğini görürsün.
İnsan neye takılmışsa onun rüyasını görüyor.
  • parka  (06.12.23 01:13:58)
Rüyanız, kontrol kaybı ve hayatınızdaki yönlendirme sorunlarına dair kaygıları temsil edebilir. Arabanın geriye doğru gitmesi, genellikle bireyin geçmişte yaşadığı durumlarla veya kararlarla yüzleşmek zorunda hissettiği bir durumla ilişkilendirilebilir. Aynı zamanda, ilerleme kaydedememe veya hayatınızda bir alanda geri gitme hissini ifade edebilir. Yanlışlıkla gaza basma ya da frenin tutmaması, istemediğiniz bir yöne doğru kaymasını önleyemeyeceğinize olan endişenizi gösterebilir. Bu rüya, belki de kendinize veya çevrenizdeki insanlara karşı daha fazla kontrol sahibi olma ihtiyacında olduğunuz bir uyarı olarak yorumlanabilir. Rüyanızda yaşadığınız rahatsızlık, hayatınızda benzer duygular yaşadığınız durumlarla bağlantılı olabilir ve bu duygularla nasıl başa çıkacağınıza dair içgörüler kazanmanız gerektiğine işaret ediyor olabilir. Bu rüyalar, özellikle sık tekrarlandığında, bilincinizin sizin dikkate almanız gereken bir konu hakkında bilinçaltı düzeyde sinyaller gönderiyor olduğunu gösterir. Önemli olan, rüyanın gösterdiği konuları bilinçli yaşamınıza taşıyarak onlarla yüzleşmek ve bu deneyimlerden öğrenmek olacaktır. Rüyanızdaki temalar üzerine düşünerek, günlük hayatınızdaki hangi alanlarda belirsizlik hissettiğinizi ve kontrolden çıkma endişesi taşıdığınızı belirlemeye çalışın.

  • wct3 org  (06.12.23 01:23:02)