Red Dead Redemption

Selamlar,

Zamanında indirim yakalayıp steam'den rdr2 satın almış ve nadasa bırakmıştım.
Şimdi artık oynayabilecek kıvama geliyorum yavaştan ve fakat, ilk oyunu oynamalı mıyım buna başlamadan önce?

Teşekkürler şimdiden...

İkinci oyun birincinin öncesini anlatıyor zaten, kafana göre oyna.

  • emirleblebikemir  (04.12.23 19:05:23)
Hikaye olarak evet birincisinin öncesini anlatıyor, iki oyunda da birbiriyle ilgili bir spoiler yok ufak tefek bağlantılar hariç. Sadece oynanış olarak 2. oyun 1e göre çok daha zengin olduğu için 2yi oynayıp sonra 1'i oynayınca 1 biraz eskimiş oyun gibi gelebilir. (1 de Çok güzel oyundur, multiplayerı da çok zevkliydi, rockstarın hiç önem vermemesi büyük ayıpları)

  • mirafiori  (04.12.23 19:31:22 ~ 20:11:28)
gerek yok, oyna devam. rdr2 başlı başına bir hikaye. zaten rdr1 sarmaz.

  • OgutucuRecep  (04.12.23 22:38:47)