Mg’nin piyasası var mı

Yani sıfır alsak sonra rahat satılabilir mi? Var mı tecrübesi olan?

türk halkı genelde gözünün bol gördüğü arabaları alıp satar.
Bu sebeple piyasada fazla görülmeyen ve yeni olan bir aracın satılması tabiki diğerlerine göre daha ağır olacaktır.

  • Rao  (01.12.23 23:17:27)
Yani şöyle ben olsam almam. Ben de araç alma arifesindeyim. Bakıp direk eledigim markadır kendisi. Çünkü insan şunları düşünüyor
-Ben bu arabayı alsam yedek parçayı nerden bulacağım?
-sanayiye götürsem bunun ustasını hayatta bulamayacagım
-örnegin kırşehierdeyim diyelim. Orda bu markanın bakım için servisi bile yok. Arabayı bakım için alıp Taa kayseriye veya ankaraya mı gidecegim. Hele arıza varsa çekici peşinde mi koşturacagım?

Bu gibi sebepler bence çok önemli
  • limonlu eksi  (01.12.23 23:36:49)
Tecrübem yok ama İstanbul'da her yerde görmeye başlamıştım ben. Bence tutan markalardan olacak.

  • nhk ni youkosu  (02.12.23 01:55:31)
Ankara'da heryerdeler

  • mirty  (02.12.23 08:14:04)
Gaziantep'te aşırı fazla görüyorum. Ben de niyetlendim param yetseydi alacaktım.

  • rodeocu  (02.12.23 11:42:10)
Nisan ayında benzer kaygıları geride bırakıp aldım. Sık sayılabilecek kadar şehir dışı yolculuk yapıyorum her seferinde daha çok görmeye başladım.

Bende benzinli modeli var, mg4 falan da fiyat/performans aracı olduğu için çok fazla görüyorum ufak şehirlerde dahi.

Büyük şehirde yaşadığım için servisi vs. düşünmedim ama küçük şehirde yaşasam almazdım. Kim uğraşacak bakıma/tamire bilmem kaç yüz km yol yap, geri dön vs. ile
  • chicha_v2  (02.12.23 23:15:17)
arkasında iyi kötü doğan grubu var. trafikte de görüyorum, sorun olacağını sanmam.

  • mattiadestro  (03.12.23 00:01:28)