Kutusuz kargo vermek

Merhaba. Sehirler arasi kargo gondermek istiyorum. Gonderecegim seyler icinde ne kirilacak bir sey var ne de elektronik esya. Giysi, sort Camtasia ve plastik kaplar var. Yanimda bunlari koymak icin kutu yok. Yarin yurt ici kargoya gidecegim bunlari teslim etmek icin de battal boy cop posetiyle falan gotursem olmuyor mu? Illa bir yerden kutu mu bulmam lazim? Subede yok mudur?

olur. kutuya gerek yok.

  • jelly bear  (29.11.23 23:19:11)
Çok sağlıklı olmasa da gönderebilirsiniz ama ben olsam kutu alırdım. Şubelerde kutu satılıyor, web sitelerinde boyut ve fiyat bilgisi var. Pahalı bir şey değil.

  • orient blue  (30.11.23 00:01:45)
kutu şart değil. içine sığabilecek, patlamayacağından emin olduğunuz sağlam bir poşetle gönderebilirsiniz.

şubedeki kargo poşetleri dosya boyutunda olduğu için battal boy sığmaz. 1-2 tane kazak tişört için olur ancak. yani o boyutta poşeti şubede bulamazsınız.
  • kibritsuyu  (30.11.23 08:15:29)
sağlam poşeti güzelce bantla sarın gönderin. kıyafetleri hep öyle gönderiyorum ben. illa kutu ile göndereceksiniz diye bir kural yok. aksine poşet olursa desiyi daha küçük yazarlar belki, uyguna gider.

  • elorelia  (30.11.23 09:30:49 ~ 09:31:48)