[]

hamile ve sigortasız eş için sigorta

iyi günler herkese.
eşim ve benim sigortamız yok. uzaktan çalışarak geçiniyoruz. eşim ilk kez hamile. medline'da doktor viziti 2250 lira. bu süreçte masraflardan korunmak için nasıl bir sigorta yapabiliriz?

tanıdıktan iş yerinde çalışan göstermesini söyleyebilirim ya da daha mantıklı sağlık sigortası ne olabilir? bilen varsa aydınlatırsa çok sevinirim.

 
hastane ile görüşerek hastanenin kendisine ait doğum paketinden satın alabilirsiniz. ben öyle yapmıştım.

hamile olduğu için standart tss yaptırırsanız zaten doğumu vs kapsamaz. sizin hamilelere özel paket satan bir sigorta bulmanız gerek. iki sene öncesinde bunu yapan firma sayısı çok azdı zaten.
mesela şu var;
www.demirsaglik.com.tr
sgk isteyip istemediklerini sormak lazım ama.

ben zamanında fiyat aldığımda hastanenin kendi doğum paket fiyatı demir sağlıktan daha uygundu.
  • elorelia  (28.11.23 11:45:14) 
çok teşekkür ederim hemen araştırıyorum


  • aloneinthedark  (28.11.23 11:48:59) 
bu sigortayı bende araştırıyorum. demir sigorta 55k istiyor. birde acıbamde'de varmış benzer bir sigorta. onun fiyatını henüz öğrenemedim.

ikican.demirsaglik.com.tr
www.bupaacibadem.com.tr
  • scudman1  (28.11.23 14:19:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.