sebebi bulunamayan kasıkta ağrı sorunu

selamlar, annemde yaklaşık 1 senedir zaman zaman olan bir ağrı var sağ kasık bölgesinde, sürekli olan bir ağrı değil. arada geliyor düzensiz bir ağrı, bazen de şişlik oluyor. bu süreçte 3 farklı doktora gidildi, genel cerrahi ve kadın hastalıkları olmak üzere. kadın hastalıkları tarafında tetkikler yapıldı hiçbir şey çıkmadı, topu genel cerrahiye attılar orda da röntgen, mr vs çekildi hiçbir şey çıkmadı. antibiyotik verdiler ve o an geçti. ama birkaç gün önce yine başladı, annem şimdi farklı bir genel cerrahi doktoruna tekrar gidecek.

böyle bir durum yaşayanınız var mıdır, istanbul anadolu yakası/kocaeli civarlarında doktor öneriniz var mıdır ya da?

Geçmiş olsun. Hiç bir şey bulunmadı demişsiniz, o zaman antibiyotik neden verildi? MR sonucunda hiç bir şey yazmıyor mu? E-nabiz da teşhis kısmında birşey yazmıyor mu?

  • ditu  (24.11.23 16:54:58)
annemde de benzeri oldu, üroloji doktoruna gitmenizi tavsiye ederim, geçmiş olsun

  • abelardo  (24.11.23 17:00:52)