Merhaba şu çantayı pegasus kabin bagajı harici uçağa alır mı

www.decathlon.com.tr

Cüzdandır gözlüktür buraya koyucam. Bir şey derler mi?

Alır. O çantalar küçücük değil mi

Elde kabin boy valiz ve içi dolu sırt çantasıyla da binebilirsiniz
  • amsterdam otlu sigarası  (23.11.23 14:50:22)
Merhaba sizin dediğiniz eskidendi artık değişti kabin muabbeti. Sırt çantası almıyorlar artık sadece kbin bagajı alıyorlar ama çantanın boyutuna göre bazen tamam geç diyorlarmış

  • condom kurşunu  (23.11.23 15:12:44)
yurtiçi uçuşsa şansınızı deneyebilirsiniz (ben birkaç ay önce valiz + büyük sırt çantasıyla bile girdim, o zaman da tek eşya alabilirsiniz yazıyordu ben en kötü parasını veririm diye almıştım)

yurtdışı uçuşuysa büyük ihtimalle bişey derler, öyle duyuyoruz. Bence diğer valizi biraz boş bırakıp en kötü bunu onun içine sokabilecek şekilde hazırlayın. Tabii o zaman ne anlamı var diyebilirsiniz ama...
  • nhk ni youkosu  (23.11.23 16:29:55)
Uçuşa göre değişir, çoğu yurtdışı uçuşunda acımasız oluyorlar. Avrupa uçuşlarında 70Euro alırlar.

  • kimlanbu  (23.11.23 17:07:03)
Yurtdışı uçuş.

Peki şöyle bi durum da var bilette 55-40-20 deniyor kabin ölçüleri, benim bir bavulum 55-35-25 ölçülerine sahip. Uçağa binmeden herkesin bavulunu bunların bi ölçme zımbırtısı varya oraya sokuyorlar mı? Eskiden sokmazlrdı ama Bayadır uçmadım pegasusla yurtdışı hele ki bu son düzenleme sonrası o yüzden çok bilmiyorum günceldeki durumu.
  • condom kurşunu  (23.11.23 17:18:00)
Geçen hafta Pegasus ile yurt dışına gittim. Türkiye'de sırt çantası ve kol çantası olanlara bir şey demediler, çoğu kişi ikişer çanta ile bindi. Ancak dönerken uyardılar çantalarınızı birleştirin diye.

  • peri harfler narla  (23.11.23 19:31:26)