dyson v8 nasıl bilirsiniz?

absolute vs. değil. düz v8.

65 m2 ev, %30 halı %70 parke. benim için önemli olan koltukların üstünü de süpürebilmesi.

evde bir tane yavru kedi de var.

V15 ve v8 kullaniyorum(absolut degik herhalde gri olan). Dijital ekrani yok, sert zeminin ledi yok ama diger basliklar ayni v15 ile. Maxta acinca sure kisa geldi tam olcmedim ama 7-8 dk herhalde. Onu da anca yatagin tozunu almak icin falan kullaniliyor ayda yilda bir. Iki modelde de her seferinde hazneye bakip hayrete dusuyorum. Memnunum, tavsiyedir.

  • ala09  (22.11.23 15:02:14)
iş görür.
2017 mi 2018 mi ne o tarihten beri evde v8 var.
ben v10 alınca v8'imi anneme verdim. evi net 145 mt2 + 2 kedi var. o memnunsa sen hayli hayli memnun kalırsın.
  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (22.11.23 15:02:15 ~ 15:27:42)
uzun yıllar dyson ve philips kullanıyorum, philips derim. başlığı daha iyi ve boşaltması daha zahmetsiz. dysonlarda içteki delikli kısma ne yaparsa yap tozlar yapışıyor birikiyor onu iyice söküp fırçayla süpürmek gerekiyor ve benim toza alerjim var

  • ananiyimioguz  (22.11.23 15:46:30)
130m2 ev, düz v8 kullanıyorum. sürekli max gücünde kullanmazsanız üzmez.

  • brakgn  (22.11.23 16:30:48 ~ 16:31:06)
@ananiyimioguz

hangi modeli öneriyorsunuz?
  • a darkness coming  (22.11.23 16:38:52)
absolute v.s. isimlendirmelerde sadece başlıklar değişiyor, ana makine aynı.
başlıklar sizin için yeterli ise isme takılmayın.

  • nuisance  (22.11.23 17:22:08)
duz ile absolute vs arasindaki tek fark basliklar.
"benim için önemli olan koltukların üstünü de süpürebilmesi"
hangi basliklarla geliyor ona bak yani. benim bildigim kadariyla koltuk supuremezsin gelen iki baslikla. biri yer icin digeri genel ufak.

koltuk supurecegin basligi sonradan ayri da alabilirsin ama tek tek yeni baslik almak direkt absolute vs almaktan daha pahaliya gelecektir.
  • hot potato  (22.11.23 17:24:43 ~ 17:25:43)
FC6724 dışındakilerin hepsi olabilir. Tüy toplama başlığı olmasına dikkat edin

  • ananiyimioguz  (22.11.23 19:07:42)