Koşu ayakkabası ile basketbol

Spor salonunda kullandığım koşu ayakkabası ile basketbol oynasam kapalı salonda ayakkabı ya da benim için çok sıkıntı yaratır mı? Yapılabilir bir şey mi bir süre?

Ayakkabının formu benim de sağlığım açısından. Hani arada bir.

Uzun vadede sık sık yapacağım bir şey değil.

Canım kardioyu basketbol ile geçirmek istiyor ama salon basketbol ayakkabım eskidi ve attım yenisi de bütçe ayırmak istemedim şu sıralar da.

abi eskiden bezden yapılma chuck taylor ile oynuyorlarmış, yani bence hiçbir problem olmaz sadece bilek desteği olmadığı için belki ani dönüşlerde falan dikkat etmen gerekir o kadar.

  • malheiros  (22.11.23 12:28:29)
sadece ayakkabı hem üst hem tabanı daha çabuk yıpranır sık oynarsan

tenis ve basketboldaki slide ve spin hareketleri hem tabanı hem de ayakkabının üst kumaş kaplaması ve dikişlerini zorluyor
  • freebird5406_2  (22.11.23 13:14:47)
1.5 yıl boyunca düzenli yaptım bir şey olmadı, sonrasında buna baya alışmışken bir gün ribaunddan inerken bileğim döndü 3. derece yırtılma yüzünden 1 yıl oldu hala basketbol oynayamıyorum.

  • patronaj1  (22.11.23 13:15:12)
Bende 16-17 yasindayken hergun okuldan sonra hava kararana kadar basketbol oynardım.

Bir gün bir ribaunddan inerken bileğim döndü. Çat diye ses geldi. Davul gibi şişti.

O zamanlar Annem pek bilincli değil kirik çıkıkciya gittik.

Saçma biseyler sürdü. Neyse bir süre sonra indi sis. Doku zedelenmesi olmuş.

Ne zaman düz olmayan taşlı topraklı zeminde yurusem ayağım burkulur.

Bu tarz bir sakatlığın ne zaman başına geleceğini bilemezsin.
  • kaiserr76  (23.11.23 07:44:04 ~ 07:45:05)