Basit F/P Telefon

Annemin telefonu bozulmus. Ne alayim? 70 yasinda kendisi ve telefonu whatsapptan gorusme yapmak haricinde kullanmiyor diyebiliriz.

Xiaomi vs is gorur mu? Realme, Reeder gibi daha once duymadigim markalar goruyorum. Tek istedigim cok sorun cikarmasin. Ciddi bir ozelligi olmasina gerek yok.

xiaomilerin içinde çok fazla reklam var, uğraşmasın reklamlarla. samsung'un m veya a serisinden bir model seç yeterli.

  • false pretension  (22.11.23 00:16:36 ~ 00:17:06)
Xiaomi iş görür de yukarıda bahsedilen reklam mevzusunu ben bile kapatmayı beceremedim. Bir anda karşınıza çıkıyor, çok tatsız.
Samsung A24, M23 gibi telefonlara bakabilirsiniz.

  • black holes in the sky  (22.11.23 09:05:51)
xiaomi redmi 12c aldık aynı şekilde düşünerek. iyi gözüküyor.

  • adivar  (22.11.23 09:06:23)
Xiaomi iyidir. 8-10 bin civarında.

Samsung A54, f/p bir telefondur. 15 bin civarında.

.
  • kartallar yuksek ucar  (22.11.23 11:43:30)
Xiaomi kullanıyorum reklam (kendi stock uygulamaları hariç) görmedim hiç.
Redmi xiaomi'nin alt markası dayanım bakımından fena değildir.

Realme yazmışsınız oppo'nun alt markasıdır uzak durunuz.
Reeder koşarak kaçınız olacak iş değil.

Huaweinin alt markası olarak çıkan honor çevremde kullanan var f/p memnunlar.
Vivo konuşuluyor çok bu sıralar.

youtu.be

şu video işinize yarayabilir.
  • hedep  (22.11.23 15:11:49)