[]

Kemal Kılıçdaroğlu'nu yüzde altmış gösteren anket

Hangi şirketindi ya da var mıydı böyle bir anket hatırlayan var mı?
 
bu şekilde sonuçlanmış anket görünmüyor.

tr.wikipedia.org

edit: detaylı bakınca buldum avrasya'nın 24-31 ocak 2022 anket sonucunda kılıçdaroğlu 60.0 erdoğan 40.0 gözüküyor. kılıçdaroğlu anketlerde 60 gözüküyor haberlerinin kaynağı buymuş demek.
  • gule gule  (20.11.23 23:47:19 ~ 23:59:18) 
%60 hiç hatırlamıyorum ama avrasya adındaki firma chpye hep fazla fazla ekler


  • Unde bach canim  (20.11.23 23:50:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.