[]

Hem işe hem doktora nasıl gidiyorsunuz?

440 gün bekliyorsunuz ki randevu çıksın, sonra da saat 21:59'da zart diye bildirim geliyor yarın 9:20 müsait, qeyfine eserse diye. Bu durumda nasıl çalışılıyor, ben işi bırakıyorum ne haliniz varsa görün mü diyorsunuz? Bu defa da sgk'nız olmuyor?
 
Yani işveren anlayışlı olabiliyor çoğu zaman, eğer kritik bir konumdaiş yapmıyorsanız. Bir de insanlar artık özel hastaneyi normalleştirdi. Borç içinde yüzmüyorsanız, her şeye para ayırabiliyorken sağlık içinde ayrılır diyorlar.

Ha birde tam sağlık sigortası falan yapıyor bazı işyerleri. Önceden iznini ayarlayıp özel hastaneye gidiyorsun para vermeden ya da cüzi oara vererek
  • Unde bach canim  (20.11.23 22:58:07) 
eşim çalışıyor,özelde doktora gittiğinde çalışamaz raporu alıyor o gün doktora gittiğine dair. yani o gün raporlu olmuş oluyor.


  • sta  (21.11.23 11:05:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.