[]

Mercedes C200'lerin stationları niye bu kadar ucuz?

Ülkedeki station wagon seven birkaç kişiden biriyim.

Geçenlerde meraktan bir bakayım dedim. Sahibinden'de şişik fiyatlara rağmen sedan C200'lere göre çok daha uygun fiyatlar.

Elden çıkarması daha mı zor, alsam 1 ayda değil 2 ayda satamam mı tiplerini de özelliklerini de beğeniyorum açıkçası. 2 milyona 2020-2021 dört çeker merso alınıyor biraz garip geldi :D

 
muhtemelen tercih edilmediği içindir. en çok satan araç tiplerine bakarsanız sw’ler listede bile yok. filo araçlarını saymazsak sırasıyla en çok satanlar c/b-suv, c sedan, b hatchback diye gidiyor. örneğin ben de çok severim fakat meraklısına satabilirsiniz ancak.


  • orient blue  (20.11.23 17:33:51) 
SUVlar cikinca SW devri bitti. Ikinci eli cok zayif o yuzden.


  • cooperr  (20.11.23 19:05:24) 
Alanlar son kullanıcısı olduğu için :)


  • halitkin  (20.11.23 22:12:19) 
Türkiyede piyasası yok ondan iskandinav ülkelerine git en çok aranan araç swler tr de tutmuyor. Bizim saçma bir heçbek takıntımız var. Belkide dünyada en çok heçbek bizde var.


  • mikahakkinen  (21.11.23 01:36:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.