[]

ikea karyola yatak soruları

Selamlar

1- şu karyola (ikea'daki en ucuz çift kişilik karyola) rahat mıdır, baş kısmı tahta diye rahatsız edebileceğine dair şüphelerim var

hizliresim.com

2- bu karyola 140x200cm. ikea'daki ya da başka bir mağazadaki her hangi bir 140x200 cm yatak buna cuk diye oturur mu?

3- hizliresim.com

sert, orta sert ve ekstra sert seçenekleri var. ben yıllardır sert kanepede yatmaşa alıştım, acaba bunlardan hangisini seçmeliyim, ya da orta sert olanı seçersem aşırı rahatsız olur muyum?

4- karyola yı en uygun fiyata nasıl çözebilirim. en önemsiz şey o gibi geliyor. marangoza vs yaptırsam daha uyguna gelir mi?

teşekürler

 
Bizde tek kişiliği var. 60 kiloluk tek kişi kullanıyor, ancak birinci senenin sonunda taşıyıcı profiller, ek yerinden açıldı. IKEA'dan alıp da böyle bir problem yaşadığım ilk ürün olabilir.
Metal plakalarla destekleyerek kullanıyoruz.

Baş kısmı rahatsız etmez.

Daha ucuza alabileceğini sanmıyorum başka bir yerden.
  • burfak  (21.11.23 08:47:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.