2. El araba sorusu

Asagidaki ilan ile ilgili yorumlariniz nelerdir? Ne gibi sıkıntılar cikarabilir? Kaza fotograflari da ekli

www.sahibinden.com

kasko değeri 900 bin. kazayı da düşününce fiyatı normal göründü bana. biraz daha pazarlık yapılabilir belki. fotoğraflardan basit bir kaza gibi görünüyor ama darbeyi lastik üstünden mi almış yoksa lastikten mi almış detaylı bakmak lazım çünkü arka aks ve bağlantılarında eğrilme vesaire varsa arabanın çizgisi bozulmuş olabilir.

sağlam bir eksper kontrolünden sağlıklı çıkarsa makul göründü bana.
  • orient blue  (20.11.23 13:42:26)
bence de fiyatı normal hatta piyasaya göre iyi.
o stopların orijinalinini pahalı bulup saçma yerlerde saçma stop taktırabiliyorlar zaten ekspertizde o da çıkar.

fiyat makul o yüzden ekspertizde 1-2 bin fazla verip iyi bi rapor çıkarılabilir zaten daha yepisyeni araba motor ve elektronik gibi pahalı bölgelerinde bir sorunu yoktur gibi.
  • patronaj1  (20.11.23 13:57:04)
onarımı yetkili serviste değilde sanayide yaptırmış sanırım. bunu dikkate almak lazım.
orient blue +1 . ayrıca bu fotodan bagaj kapağında da oynama var gibi iyi bir eksper şart.

  • my fault  (20.11.23 13:58:39)
belirtilenler dahilinde sorunsuz gibi.
fakat ben olsam o paraya sıfır clio alırım.

  • durbidakka  (20.11.23 15:28:24)
Aracın hasarı kafanıza takılmıyorsa alınabilir. Boya farkı, bagaj kapağı arka çamurluk tam oturmuş mu iyi bir kaportacıya gösterilebilinir. @orient blue +1 ark aks problemi daha önemli. İyi bir ekspertizle buna baktırın. Eğer arka aksın dengesi kayıksa hiç gerek yok. Çünkü arkadaş sanayide yaptırmış, orjinal servis olsa faturan olur hesap sorarsın ama sanayi işi allaha emanet.

  • mikahakkinen  (20.11.23 16:31:12)
0 otomatik clio 900 kusur arkadaslar, onu da dusundum ama gonlum yine de alman grubundan yana. Yol tutusu, saglamligi cok farkediyor

  • balpolen  (20.11.23 20:20:24)
Dsg var ve kazali... dsg her an patlamaya hazir bi saatli bombadir

  • halk  (21.11.23 09:12:53)