doldurma parfüm kullanıyor musunuz?

hepimizin illaki orjinal parfümü var özel günler için ama malum fiyatlar artık 3500 tl civarında.

mesela bu işi güzel yapan bildiğiniz iyi bir yerden bu benzeri doldurma parfümleri kullanıyor musunuz? bazıları gerçekten iyi.

hamburgerciler gibi bunlar da açıldı. çok benzer ve kalıcı yapabiliyorlar.
sürekli alanınız var mı?

Kullanmıyorum. Ama denemek istediğim bir iki tane var.

  • dissendium  (19.11.23 21:42:44)
yıllar önce merak salmıştım. baktım kokusu hacı yağı gibi ağır oluyor ve çevremdekiler rahatsız oluyor. bıraktım.

orjinal parfümlere geri döndüm.
özel günler için lüks parfüm,
sıradan günler için ucuz parfüm kullanıyorum. her iki durumda da orjinal parfümler.
  • tabudeviren  (19.11.23 21:43:03)
tutaste'yi tavsiye ederim.

  • biravekahve  (19.11.23 21:58:01)
dekant dedikleri orjinal parfümden büyük şişeden parça satılıyor. öncelikle az miktar 5ml civarı denemek için alıyorum. beğenirsem 25-30 ml alıyorum. orjinal ve edp olduğu için 3 ay kadar gidiyor.

  • orpheus  (19.11.23 22:04:39)
tutaste bozdu.
en güzeli butceye göre hareket edip parfum kullanmak.
seçenek çok.
  • ruoja  (19.11.23 23:03:58)
Kucukyalida bir tanidiga yaptirdim, memnun kaldim. Adi sani yok yani. civardaysaniz tarif edebilirim anca

  • ala09  (19.11.23 23:16:56)
doldurma parfüm 300 -450 tl yves roche 700 tl. yani gerek yok ama kullandığım olmuştu. mad parfümdü zincirin adı

  • Kediyi üzdün  (20.11.23 10:37:45)