[]

Vakıfbank kredi kartı hesap kesim tarihi

Hesap kesimini her ayın 15'ine ayarlamış olmama rağmen şu an hesap kesimi 17 Kasım diyor. Hesap kesim tarihini değiştirerek her ayın 13'übde olsun diyorum, bir sonraki kesim için15 Aralık diyor. Kesinsene kardeşim şu hesabı? O kadar kart kullandım, böyle saçma şey görmedim. Ben mi bir hata yapıyorum?
 
onu şundan yapıyor. son ödeme tarihi hafta sonuna denk gelmesin diye hesabı geç kesiyor. son ödeme tarihine bakıyor yani.

edit: bazı bankalar ise (mesela yapıkredi) hesabı senin dediğin tarihte ne olursa olsun kesiyor. son ödeme tarihi hafta sonuna gelirse en yakın iş gününe öteliyor.
  • jelly bear  (17.11.23 09:50:24 ~ 10:26:20) 
Benimde hesap kesim bugün Vakıfbank kullanıyorum. Taksitli avans çekmek için kesimi beklemem daha mantıklı olur?


  • ahmedemirel  (17.11.23 18:29:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.