[]

taksim'de cumartesi akşamı türkiye-almanya maçını nerede izleyebilirim?

tek başıma izleyeceğim, bar taburesi filan da olur böyle maç gösteren vs. bir yer öneriniz var mı? jolly joker'de gösteriliyor da orada premier lig filan oluyor sanırım genelde.
 
balo sokak - irish pub


  • dorian greyfurt  (17.11.23 01:17:37) 
soru içinde jolly joker yazmışım da james joyce yazacaktım aslında yanlış olmuş ahah. yani oranın dışında bir yer olabilir mi diye soruyorum. bence orada bu maç gösterilmez.


  • duyuru  (17.11.23 13:48:47) 
abi normalde premier lig maçı gösteren bir mekanda milli maç gösterilir bence ya. Sonuçta milli maç arası, PL de tatilde. Adamlar normalde maç gösteriyorsa milli maçı göstermeyip ne yapacaklar yani? İngiliz (ya da isme uygun şekilde İrlanda) muhipleri cemiyeti değilse mekan gösterirler sdjsdj ya da en kötü arayıp sorun ama %99 gösteriliyordur


  • nundu  (17.11.23 14:01:22) 
Narmanlı han - Celtic irish pub


  • penceredengorunenmorbina  (17.11.23 19:22:32) 
@nundu yani orası hakikaten biraz da öyle. oraya maç izlemeye de ingilizler gidiyor genelde. başka maç isterlerse onu açarlar. bakalım artık.


  • duyuru  (18.11.23 00:43:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.